اجرای این طرح از اسفند ماه سال ۱۳۸۲ برای تولید انواع ایمپلنت های استخوانی، قلبی عروقی و تاندون – لیگامان در جزیره کیش اغاز شده و تاکنون حدود ۹۵ میلیارد ریال در آن سرمایه گذاری شده است. بیو ایمپلنت ها، با بدن سازگار بوده و علاوه بر ایجاد حمایت مکانیکی لازم در بدن انسان، سبب تسریع و تسهیل در ترمیم محل جراحت می شوند.

این شرکت با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ کیلوگرم انواع بیو ایمپلنت های استخوانی، ۲۵۰۰ عدد بیو ایمپلنت های قلبی – عروقی و ۴۰۰۰ عدد بیو ایمپلنت های تاندون – لیگامان فعال است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران – ابتدای خیابان پاسداران – خیابان گل نبی – پلاک ۴۳

موضوع فعالیت شرکت براساس اساسنامه:

تولید، صادرات، واردات، مونتاژ، خرید و فروش، بازاریابی، امور گمرکی، انبارداری و توزیع فراورده های بیولوژیک، دارویی، پزشکی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، ایمپلنت های دائم و موقت انسانی، مصنوعی و حیوانی و نیز اخذ و اعطای نمایندگی های داخلی و خارجی در زمینه فعالیتهای مذکور و انتقال تکنولوژی و دانش فنی مورد نیاز از خارج به داخل کشور و برعکس، همچنین انجام تحقیقات کاربردی و پایه ای در حیطه رشته های مختلف پزشکی، بیولوژی، پلیمر، زیست محیطی و غیره و مشاوره و طراحی سیستم درمانی، کلین روم و آزمایشگاهی، همچنین سرمایه گذاری و تأسیس شرکتهای فعال در زمینه های فوق الذکر در داخل و خارج کشور