logo-black

تغییر استایل

رنگبندی قالب


حالت قالب


جدا کننده داغ

انتخاب کرده و تغییر را مشاهده کنید!
×

کسب و کارتان را با اوژن متمایز کنید

یکی از مهمترین قسمت های هر کسب و کاری بازاریابی و موفقیت در ورود به بازار و گرفتن سهم قابل ملاحظه ای از بازار و توسعه آن است. بدین منظور شرکت های مختلف دارای بخش بازرگانی می باشند که استراتژی های شرکت را جهت ورود به بازار تعیین می کنند.

شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان لیدکو در جهت تامین کالاهای بازرگانی داخلی و تجارت بین الملل و همینطور ارائه خدمات به شرکت های فعال در حوزه علوم زیستی وهای تک تاسیس گردیده است.

در شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن چه می گذرد؟

مدیر عامل شرکت از لزوم ایجاد اوژن برای ما می گوید:

شرکت های زیادی در ایران در زمینه بازرگانی و تجارت بین الملل فعال هستند اما شرکت ما با هدف کمک به بهبود شرایط اقتصادی و رونق بازار کسب و کار برای شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه هلدینگ لیدکو و گسترش آن برای سایر شرکت های فعال چه در حوزه علوم زیستی و چه در حوزه، های تک تاسیس گردیده است. و هدف اصلی آن تامین دامنه وسیعی از نیازهای صنایع اصلی در حوزه های بازرگانی داخلی، تقویت شبکه کارآمد تامین در بخش بازرگانی خارجی می باشد. در فاز اول فعالیت، شرکت تمرکز خود را بر تامین مواد اولیه، محصولات میانی و نهایی و اقلام دارویی و زیستی در قالب تجارت الکترونیک و دیجیتال و مدیریت راهبردی، سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کلیه حوزه های تحقیقاتی، تولیدی و بازرگانی قرار داده است.

ایشان در ادامه اشاره کرد:

شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن در راستای رشد اقتصادی کشور توجه ویژه به امر صادرات با توجه به توانایی ها و ظرفیت های بالقوه و بالفعل ایران در روند رو به رشدتوسعه و افزایش رقابت پذیری در عرصه های بین المللی را دارد. از اهداف اصلی ما در مبحث بازرگانی خارجی ورود به بازار اروپا و ایجاد بستر مناسب برای تبادلات بین ایران و اروپا در حوزه علوم زیستی و های تک می باشد و تا کنون نیز گام هایی در این زمینه برداشته شده است که می توان از همکاری با هیئت اروپایی با مدیریت یک تیم ایتالیایی با عنوان CIS ESTERO اشاره کرد.

واحد های ارائه خدمات شرکت اوژن به شرح ذیل می باشد:

تحقیق توسعه: این شرکت با توجه به گسترش بازارهای رقابتی جهان و لزوم ارائه محصولات و خدمات برتر از سوی شركتهای بزرگ تولیدی و خدماتی، ضرورت ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه را بیش از پیش اهمیت بخشیده است.

تجارت بین المللی: تجارب ارزشمند در حوزه تجارت بین الملل در کنار تیم مدیریتی و کارشناسی مجرب و کارآزموده ، شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن را به شرکتی مناسب در ارائه خدمات بازرگانی تبدیل کرده است. اگر شما محصولاتی تولید می کنید که قصد صادارت آنها را دارید اما ریسک های موجود و عدم شناخت بازارهای هدف و ... مانع از آن شده است، اصلا نگران نباشید چرا که ما با ارائه خدمات مختلفی در حوزه های مختلف از جمله شناسایی بازارهدف، مشاوره در امور بازرگانی بین الملل و انجام عملیات صادرات و دهها خدمت در کنار شما هستیم.

خدمات مشاوره: این شرکت از طریق مشارکت راهبردی با شبکه همکاران خویش قابلیت ارائه خدمات مشاوره ای در امور بازاریابی، فروش، بسته‌بندی، بررسی و گزارشگری از سوابق و قابلیت‌های شرکت‌های خارجی را دارا می باشد.

بازاریابی و فروش: از جمله خدماتی که در این بخش ارائه می شود می توان به انتخاب استراتژی فروش، تهیه برنامه تطبیق محصول با بازار هدف صادراتی، مدل ورود به بازار، تعیین سیستم توزیع محصولات، پیشنهاد بازار هدف صادراتی و معرفی شرکای خارجی، شرکت‌های خارجی فعال در بازارهای هدف صادراتی، تحقیقات بازاریابی موردی، ترخیص کالا اشاره کرد.

خدمات تامین: شرکت اوژن به عنوان پل ارتباطی میان تامین کنندگان داخلی و خارجی و مصرف کننده نهایی عمل می کند و در این خصوص دارای نمایندگی از کشورهای روسیه، چین، ایتالیا، کانادا و... هستیم.

شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن همواره مصالح و منافع ملی در انجام امور، برنامه محوری و حرکت بر مدار سیاستها و تصمیمات کارشناسانه و جمعی را مد نظر داشته و به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت بازرگانی، برآنیم تا با رعایت احترام، اعتماد، همدلی و صداقت در کار و با انجام فعالیت های دانش محور، خلاقانه و ارزش آفرین به دنبال استفاده بهینه از منابع سازمان و حفظ و ارتقاء منافع ذینفعان خود باشیم.

سایت رسمی شرکت توسعه تجارت علوم زیستی اوژن