هلدینگ دانش بنیان لیدکو

ارایه دهنده طرح های تجاری و امکان سنجی


اطلاعات بیشتر

هلدینگ دانش بنیان لیدکو

تجاری سازی ایده ها و طرح های تحقیقاتی


اطلاعات بیشتر

هلدینگ دانش بنیان لیدکو

پیش رو در فناوری های زیستی


اطلاعات بیشتر

درباره‌ی هلدینگ دانش بنیان لیدکو


ما زندگی بخش ایده های ناب شما خواهیم بود...

خلق ارزش در هلدینگ دانش بنیان لیدکو از طریق انتقال دانش و تجربه مدیریتی به کارآفرینان در تمامی علوم پیشرفته ارائه می شود. هلدینگ دانش بنیان گسترش صنعت علوم زیستی لیدکو به عنوان شرکت مادر تخصصی، با تجربه بیش از دو دهه، از آغاز فعالیت خود تا کنون در راستای ماموریت ملی جهت ورود به حوزه فناوری های پیشرفته، تسریع رشد و سرمایه گذاری، با همکاری مراکز تحقیقاتی، مجامع دانشگاهی، نهادها و سازمان های مختلف و با تکیه بر تیم مجرب و متخصص و توان مدیریتی بالا ....

پیام مدیرعامل

Image
با بروز پدیده های جدید در زندگی امروز بشر و ظهور فناوری و نوآوری های مستمر لزوم حضور متخصصین دانشمند و متعهد همراه با سرمایه گذاری کلان و ایجاد زیرساخت های مدرن جهت خلق ایده های نو و هدایت به سمت محصول و تولید و تجاری سازی آنها رسالت شرکت های سرمایه گذار دانش بنیان است.
هلدینگ دانش بنیان لیدکو با اهداف سرمایه گذاری در بروز استعدادها ، خلق ایده های نو در فناوری و تجاری سازی در عرصه های علوم زیستی . بیوتکنولوژی و سلامت است.
رسالت ما تقویت نخبگان علمی کشور، حمایت از تحقیقات عملی در عرصه تولید مبتنی بر فناوری های نوین با تمرکز بر فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی و ... در حوزه علوم زیستی و بیوتکنولوژی می باشد.
امروز " لیدکو " به عنوان قطب زیست فناوری و حرکت در مرزهای دانش با نگاه به اوج قله های فناوری به آینده ای امیدوار در حرکت است و در این مسیر از همه مراکز علمی ، دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها دعوت می کند که ما را در این حرکت به منظور بروز ظرفیت ها در جهت استقلال علمی کشور عزیزمان یاری نمایند . بدیهی است سهامداران محترم این مجموعه هم آمادگی سرمایه گذاری در جهت شکوفایی علمی و فناوری و نوآوری و کارآفرینی در حوزه علوم زیستی را دارند.

احمد طالب زاده

رویداد استارتاپی لیدکوتک

شرکت‌های زیرمجموعه لیدکو

تماس با ما

  • dummyتهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، کوچه شهیدان عابدی، پلاک 9، طبقه اول

  • dummy۰۲۱۲۲۹۰۹۵۹۰-۴

  • dummy۰۲۱۲۲۹۰۹۵۹۷

  • dummyشنبه تا چهارشنبه: ۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰ - پنجشنبه : ۰۸:۰۰ - ۱۲:۰۰

  • dummy info@lidco.ir


ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید...


امروز: 18 - همه بازدیدها: 394595


All Rights Reserved for Lidco Holding ، © 2022